Životopis

6 let zkušeností

Vzdělání

2011 - 2014
FIT/FJFI ČVUT v Praze

Informatika / Softwarové inženýrství

Nejdříve jsem začal na FITu, pak zkusil Jaderku, abych se zase vrátil na FIT. Po druhém snažení jsem si uvědomil, že mě to prostě nebaví a že to dělám kvůli papíru. Pokud tedy hledáte někoho s titulem, nejsem člověk pro Vás.

2006 - 2011
SPŠE Plzeň

Informační technologie

Zakončeno maturitní zkouškou.

Jazyky

Technologie

Zkušenosti

5/2020 - současnost
Red Robot s.r.o.

Co-founder & FE developer

S několika přáteli jsme se rozhodli, že založíme vlastní firmu, se kterou chceme nabídnout ty nejlepší možné softwarové služby. Momentálně raketově stoupáme a rozhodně chceme stoupat i s Vámi. Potřebujete pomoci s Vaším businessem? Pojďme zajít na kávu a projednat to.

11/2016 - 6/2020
Physter Technology, a.s.

Webový vývojář

Parádní dlouholetá spolupráce, která mě posunula o pořadný kus dále. Jako vývojář, analytik a architekt jsem pracoval na customizaci produktu zabývajícího se řízením softwarového vývoje od A do Z. Součastí tedy byla práce na modulech projektového řízení, testování, service desku a dalších. Jako vývojář jsem potom působil na tvorbě FE frameworku psaného v Reactu, jehož úlohou bylo zvýšení kvality a zrychlení dodávky webových řešení.

11/2016 - 6/2020
CETIN

Web App Developer & Analyst

7/2016 - 8/2016
Lion hotel, Brian Murdoch

Ice Cream service

Dvouměsíční brigáda a výlet do Velké Británie do okolí měst Kidderminster a Stourport-on-Severn (kousek od Birminghamu). Nejlepší točená zmrzlina široko daleko.

5/2014 - 6/2016
ASP a.s.

Aplikační programátor

Skvělá první zkušenost s opravdovými odborníky. Mojí rolí byl vývoj nových funkcionalit a oprava bugů na dlouholetém a zaběhlém produktu zabývajícím se property a facility managementem. Dále jsem se podílel na vývoji nového produktu pro správu a kontrolu skladů. Seznámil jsem se zde s SQL, Delphi, Angularem a dalšími technologiemi.

Certifikace

Ve firmě jsem se rozhodl, že budeme na front endu chtít po vývojářích, aby splňovali určité standardy a měli konkrétní certifikace. Na různých úrovních a platových ohodnoceních různé. No a protože musím jít příkladem, mám v plánu si všechny požadované certifikace dodělat a projít, abych zjistil, jestli to vůbec dává smysl.

Projekty

Centrála

Centrála

Informační systém
WHP

WHP

Informační systém
Zákaznické centrum

Zákaznické centrum

Zákaznická administrace
eWallet

eWallet

PWA - kryptopeněženka
IS pro Automotive

IS pro Automotive

Informační systém
Screening

Screening

Pre-employment screening
Gemini

Gemini

Knihovna komponent
Průša-form

Průša-form

Objednávkový systém
Conclusion

Conclusion

Systém pro řízení procesů
Cach&Carry

Cach&Carry

Service Desk
GT Products

GT Products

Informační systémy